ONZE VOORDELEN
Woonwebwinkel LiL.nl

JellyCat knuffels

Filters
Prijs
Levertijd
Sale

  • Best verkocht
    -5%
    Knuffel Knitnot Giraffe - Geel Rood - JellyCat - Knuffel Knitnot Giraffe - Geel Rood - JellyCat (SALE)
    10,40
    10.95
    Vandaag voor 23:00, Morgen in huis
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Knitnot Giraffe - Geel Rood - JellyCat Knuffel Knitnot Giraffe - Geel Rood - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/246915/th2/knuffel-knitnot-giraffe---geel-rood---jellycat-sale[0].jpg Te koop voor 10,40. in_stock

    Deze knuffel Knitknot Giraffe geel rood van het merk JellyCat is om te knuffelen! Met zijn mosterdgele lichaam en zijn lange nek is deze knuffel een echte aantrekker. Met zijn cranberryrode accenten kan deze knuffel helemaal niet meer stuk. Een vrolijke knuffel, die behalve heel zacht aanvoelt ook nog eens prachtig staat in de kinderkamer. Tip! Geef deze knuffel Knitnot Giraffe cadeau.

  • Best verkocht
    -5%
    Knuffel Hoot - Uil - Jellycat - Knuffel Hoot - Uil - Jellycat
    6,80
    7.16
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Hoot - Uil - Jellycat Knuffel Hoot - Uil - Jellycat //cdn.lil.nl/upload/22/products/177347/th2/knuffel-hoot---uil---jellycat[0].jpg Te koop voor 6,80. in_stock

    Deze kleurrijke, gebreide uil van Jellycat is een superleuke rammelaar en knuffel in één! De knuffel is van extra zachte kwaliteit en door de ringen makkelijk vast te houden. De knuffel is geschikt voor kinderen ouder dan 1 jaar.

  • Best verkocht
    -24%
    Knuffel Edward - Beer - Klein - Jellycat - Knuffel Edward - Beer - Klein - Jellycat
    12,95
    16.95
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Edward - Beer - Klein - Jellycat Knuffel Edward - Beer - Klein - Jellycat //cdn.lil.nl/upload/22/products/177346/th2/knuffel-edward---beer---klein---jellycat[0].jpg Te koop voor 12,95. in_stock

    Wanneer iemand denkt aan een knuffel, denken de meesten hoogstwaarschijnlijk aan een knuffelbeer. Deze knuffelbeer is daarom ook tijdloos en zal generaties lang meegaan. Maar buiten dat de beer er erg lief uitziet is deze ook heel erg zacht. Een ideale knuffelvriend om urenlang mee te kroelen en te knuffelen!

    Knuffel Angora - Puppy - Medium - JellyCat - Knuffel Angora - Puppy - Medium - JellyCat
    26,-
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Angora - Puppy - Medium - JellyCat Knuffel Angora - Puppy - Medium - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/367981/th2/knuffel-angora---puppy---medium---jellycat[0].jpg Te koop voor 26,00. in_stock
    Knuffel Bashful - Puppy - Extra small 13cm - Beige - JellyCat - Knuffel Bashful - Puppy - Extra small 13cm - Beige - JellyCat
    11,-
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Bashful - Puppy - Extra small 13cm - Beige - JellyCat Knuffel Bashful - Puppy - Extra small 13cm - Beige - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/367987/th2/knuffel-bashful---puppy---extra-small-13cm---beige---jellycat[0].jpg Te koop voor 11,00. in_stock
    Knuffel Bashful - Lammetje - Small 18cm - Creme - JellyCat - Knuffel Bashful - Lammetje - Small 18cm - Creme - JellyCat
    16,-
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Bashful - Lammetje - Small 18cm - Creme - JellyCat Knuffel Bashful - Lammetje - Small 18cm - Creme - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/368015/th2/knuffel-bashful---lammetje---small-18cm---creme---jellycat[0].jpg Te koop voor 16,00. in_stock
    Knuffel Moss - Aap - Medium - JellyCat - Knuffel Moss - Aap - Medium - JellyCat
    26,-
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Moss - Aap - Medium - JellyCat Knuffel Moss - Aap - Medium - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/368023/th2/knuffel-moss---aap---medium---jellycat[0].jpg Te koop voor 26,00. in_stock
    Knuffel Fuddlewuddle - Konijn - JellyCat - Knuffel Fuddlewuddle - Konijn - JellyCat
    26,-
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Fuddlewuddle - Konijn - JellyCat Knuffel Fuddlewuddle - Konijn - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/368027/th2/knuffel-fuddlewuddle---konijn---jellycat[0].jpg Te koop voor 26,00. in_stock
    Knuffel Gorgeous - Cavia Fluffy - JellyCat - Knuffel Gorgeous - Cavia Fluffy - JellyCat
    16,-
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Gorgeous - Cavia Fluffy - JellyCat Knuffel Gorgeous - Cavia Fluffy - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/368033/th2/knuffel-gorgeous---cavia-fluffy---jellycat[0].jpg Te koop voor 16,00. in_stock
  • -11%
    Knuffel Cordy Roy - Varken - Medium - JellyCat - Knuffel Cordy Roy - Varken - Medium - JellyCat
    24,89
    28.00
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Cordy Roy - Varken - Medium - JellyCat Knuffel Cordy Roy - Varken - Medium - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/368039/th2/knuffel-cordy-roy---varken---medium---jellycat[0].jpg Te koop voor 24,89. in_stock
    Knuffel Vivi - Olifant - JellyCat - Knuffel Vivi - Olifant - JellyCat
    25,-
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Vivi - Olifant - JellyCat Knuffel Vivi - Olifant - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/368049/th2/knuffel-vivi---olifant---jellycat[0].jpg Te koop voor 25,00. in_stock
    Knuffel Dainty Dog - Hond - Beige - JellyCat - Knuffel Dainty Dog - Hond - Beige - JellyCat
    17,50
    Ontvang e-mail bij nieuwe voorraad
    Merk: JellyCat Categorie: Knuffel Dainty Dog - Hond - Beige - JellyCat Knuffel Dainty Dog - Hond - Beige - JellyCat //cdn.lil.nl/upload/22/products/368061/th2/knuffel-dainty-dog---hond---beige---jellycat[0].jpg Te koop voor 17,50. in_stock
LiL.nl facebook LiL.nl twitter LiL.nl pinterest LiL.nl Instagram
keyboard_arrow_up